LaLiga: Celta Vigo – Barcelona (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek LaLigi piłkarze Celty Vigo podejmą zawodników Barcelony. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:30. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Kolejna łatwa wygrana Barcelony? [Analiza meczu Barcelona - Leganes)
LaLiga: Celta Vigo – Barcelona

Celta Vigo to klub, który ma bardzo przeciętną kadrę. W ich przypadku górna połowa tabeli byłaby dużym sukcesem. Aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po trzech ligowych kolejkach pięć punktów na swoim koncie.

W poprzedniej kolejce z piłkarzami Valladolid 1:1. W tym sezonie wygrali tylko jeden mecz, ale trzeba przyznać, e jeszcze żadnego nie przegrali, co okazuje, że w trudnych chwilach potrafią zdobywać punkty. W ich drużynie kontuzjowani są Alvarez, Blanco i Junca.

Barcelona ma swoje wewnętrzne problemy, jednak jeśli piłkarze będą umieć odciąć się od nich, powinni powalczyć o mistrzowski tytuł. Obecnie po pierwszym rozegranym meczu mają na swoim koncie trzy punkty.

W pierwszej kolejce zagrali bardzo dobrze i pokazali się ze świetnej strony, pokonując u siebie zawodników Villarreal 4:0, wszystkie mecze strzelając w pierwszej połowie. W ich zespole kontuzjowani są Fernandes, Umtiti, Firpo oraz ter Stegen.

Barcelona rozpoczęła sezon bardzo dobrze, od pokonania Villarreal. W starciu z Celtą mogą mieć większe roblemy. Barcelona zawsze ma spore problemy z Celtą. Barcelona jest faworytem, ale Celta powinna powalczyć i spodziewam się w tym meczu wielu goli.